Konzultace osobního řízení

Příklady konzultací

Pořiďte si týmovou seznamku

Hodí se lidé v týmu k sobě? Hodím se do týmu já? Jak předejít konfliktům v týmu? Pokud nic z toho neřešíte, tak nevolejte. Pokud ale ANO, můžeme vám s tím pomoci. Je zajímavé, jak vhodná organizace týmu dokáže předejít hádkám a nedorozuměním. Je zajímavé, jak poznání sama sebe i ostatních dokáže zaměřit se na to důležité. A to všechno šetří čas, který můžete věnovat něčemu důležitějšímu.

Kam jsem si to vlastně zapsal?

Diáře, kalendáře, zápisníky a technická udělátka. Můžou být dobrý služebník, ale i špatný pán. Poradíme vám, jak na ně. Jak to udělat, aby vám ušetřily čas a ne přidělaly práci. Jak je vybrat, jak je přizpůsobit a jak je používat. Jak se vyhnout pasti, do které se můžete snadno dostat. Pasti, kdy budete utrácet spoustu peněz za pomůcky, na které bude jenom sedat prach.

Zvládněte to rychle a bez zbytečného stresu

Dostáváte desítky či stovky mailů denně? Těžko se vám určují priority? Zapomínáte na maily, jakmile se ztratí z obrazovky? Nejste sami. Takových nás je hodně. Co s tím? Dvě pravidla a jednoduchý proces o pěti krocích vás znovu vrátí do hry. Vysvětlíme vám to, naučíme vás to a hlavně, pomůžeme vám to zavést do života.

Zjednodušte si svůj každodenní život

Máte svoje každodenní rutiny? Asi ano. Stejně jako další tisíce lidí. Zná to každý. Jakmile něco děláme opakovaně, postupně si je vytvoříme. Někdy si to ani neuvědomujete. A neděláte je náhodou zbytečně složitě? Nedalo by se to dělat jednodušeji? Většinou to chce určitý nadhled, abychom si to uvědomili. To je v každodenním shonu těžké. Druhou možností je pohled zvenčí. A to vám právě nabízíme.

Ochranné známky
  • PMBOK® a PMI® jsou registrované ochranné známky Project Management Institute.

  • ITIL®, PRINCE2® a PRINCE2 Agile® jsou registrované ochranné známky AXELOS Limited používané s jejím svolením. Swirl logo™ je ochranná známka AXELOS Limited používaná s jejím svolením. Všechna práva vyhrazena.

  • IPMA® je registrovaná ochranná známka International Project Management Association.

  • COBIT5® je registrovaná ochranná známka ISACA a IT Governance Institute.

  • GTD® a Getting Things Done® jsou registrované ochranné známky David Allen Company.

Kontakt
  • Sídlo: Vlasty Buriana 500, 19015 Praha 9

  • Telefon: 777 608 646

  • Email: info@ict-123.com